laweta hamburg

laweta hamburg

Jeżeli często podróżujesz samochodem na pewno nie ominęła Cię awaria samochodu. W dzisiejszych czasach psują się nawet samochody które prosto wyjechały z salonu. Co zrobić takie czasy.
Jeżeli mamy wykupione odpowiednie ubezpieczenie assistance, ubezpieczyciel pokryje wszystkie koszty związane z holowaniem oraz wynajęciem lawety. Zawsze warto zobaczyć co mamy wpisane w ubezpieczenie assistance, ponieważ możemy się czasami zdziwić. Czasami ubezpieczenie pokrywa tylko część holowania np. do 200 kilometrów. Jeżeli dużo podróżujemy warto wykupić ubezpieczenie assistance renomowanej firmy ubezpieczeniowej bez tzw. kruczków.

Warto sprawdzić co obejmuje nasze wykupione ubezpieczenie:
– czy mamy jakiś limit kilometrów usługi holowania
– czy holowanie obejmuje awarię samochodu czy tylko stłuczkę/ wypadek
– czy ubezpieczalnia pokryje koszty noclegu w hotelu i na ile dób
– czy dostaniemy samochód zastępczy aby móc kontynuować podróż.

Jeżeli nie chcemy lub nas nie stać na ubezpieczenie assistance warto zachować sobie numer telefonu do sprawdzonej pomocy drogowej takiej jak laweta Hamburg.
Warto wszystkiego dowiedzieć się o tej firmie w jaki sposób może nam pomóc w kryzysowej sytuacji. Czy firma posiada samochód zastępczy, czy jest możliwość naprawienia samochodu na drodze lub w warsztacie który jest otwarty 24 godziny na dobę, czy posiadają taką lawetę aby zabrać 5-6 osób.
Jeżeli wszystko dowiemy się o wybranej pomocy drogowej warto zapisać sobie ich numer telefonu aby podczas awarii nie tracić czasu na szukanie firmy która będzie mogła pomóc nam na drodze.

W razie problemów na drodze skorzystaj z usług laweta Hamburg