Laweta Słubice

Laweta Słubice

Sytuacje  na drogach są różne. Jeżeli jest wszystko w porządku to super ale  jeżeli przydarzy  ci się wypadek lub kolizja i nie możesz  kontynuować jazdy samochodem  musisz wezwać na pomoc lawetę. Z pomocą na pewno przyjdzie nam laweta słubice.

W sytuacji, gdy masz wykupione odpowiednie ubezpieczenie, firma ubezpieczeniowa pokryje koszty holowania twojego samochodu.

Jeżeli już zadzwoniłeś po pomoc drogową powinieneś wiedzieć co robić dalej. Do  obowiązków każdego kierowcy należy prawidłowe ustawienie  trójkąta ostrzegawczego w odpowiedniej odległości od samochodu  i włączyć światła awaryjne. Niezastosowanie się do powyższego obowiązku czyli prawidłowego oznakowania miejsca wypadku lub kolizji  może doprowadzić do kolejnego nieszczęścia np. inny samochód może uderzyć w nieprawidłowo oznakowany samochód. . W momencie gdy czekasz, aż przyjedzie do Ciebie laweta Słubice  musisz też pamiętać o założeniu kamizelki odblaskowej. W niektórych krajach obowiązkowym wyposażeniem samochodu jest właśnie kamizelka odblaskowa i za jej brak możesz dostać mandat.

Jeżeli podczas wypadku lub kolizji drogowej z innym użytkownikiem ruchu drogowego, nie możesz ustalić kto jest winny spowodowania wypadku lub kolizji warto wezwać policję aby ustalić sprawcę i spisać wspólną wersję wypadku, która powinna być podpisane przez

Jeśli nie możesz konturować jazdy z innych przyczyn, np. doszło do awarii twojego auta lub skończyła ci się benzyna również możesz liczyć na wsparcie laweta Słubice.

Poszukując odpowiedniej firmy, najlepszym rozwiązaniem jest wybór pomocy drogowej, która oferuje kompleksowe usługi od a do z. W przypadku awarii samochodu najlepszym  rozwiązaniem  jest zamówienie firmy posiadającej zarazem lawety oraz własny warsztat samochodowy.

Więcej informacji na: laweta słubice